سوالی دارید ? مطرح بفرمایید
شنبه تا پنج شنبه : 9 الی 21
خرم آباد -چهارراه فرهنگ  پلاک 193 طبقه اول
0916-888-5539
066-91010885

چگونه حساب بیتکوین بسازیم ؟

 

- ابتدا به سایت www.blockchain.info  رفته سپس با کلیک بر روی گزینه sign up  در بالای صفحه سمت راست ثبت نام خود را شروع کنید . 

- فرم ثبت نامی را با دادن ایمیل معتبر و انتخاب رمز  قوی متشکل از اعداد و حروف تکمیل کنید.

  • بعد از تکمیل فرم ایمیلی حاوی لینک فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود با کیلیک کردن برروی لینک حساب شما فعال می شود . لازم به ذکر است که ایدی والت شما همراه با لینک فعال سازی برای شما ارسال میشود آن را در محلی امن ذخیره یا یادداشت کنید . برای ورود به والت بیتکوین خود حتما باید ایدی را در اختیار داشته باشید .

  • بعد از ورود به حساب بیتکوین خود می توانید با کیلیک بر روی گزینه Request شماره حساب عمومی بیتکوین خود را دریافت کنید که بوسیله آن افراد میتوانند بیتکوین به حساب شما واریز کنند.

  • برای فعال کردن تنظیمات امنیتی حساب خود به قسمت Security center رفته و درقسمت backup phrase , کلمات پشتیبانی خود را فعال کنید تا در صورت گم کردن پسوردتان بتوانید حساب خود را بازیابی کنید . این 12 کلمه پشتیبانی را در جای امن ذخیره یا یادداشت کنید .

  • بعد از یادداشت 12 کلمه برروی گزینه Finish & Verify کیلک کرده تا با موفقیت کلمات پشتیبانی حسابتان فعال شود .

  • همچنین شما می توانید تایید دو مرحله ای ورود به حسابتان را در قسمت security center فعال کنید. برای این کار پس از ورود به محیط security center به قسمت Two-Step Verification بروید و گزینه enable را بزنید .شما می توانید انتخاب کنید که تایید دو مرحله ای حسابتان یا از طریق ارسال پیامک یا از طریق Authenticator App (توصیه می شود از این روش استفاده کنید) باشد.

  • برای فعالسازی Authenticator App برنامه Google Authenticator را برای گوشی هوشمند خود دانلود کنید سپس بارکدی را که سایت طی گذراندن مراحل قبل به شما نشان می دهد اسکن کنید ,تایید دو مرحله ای حسابتان فعال می‌شود.

تماس با ما

آدرس : خرم آباد -چهارراه فرهنگ  پلاک 193 طبقه اول
تلفن : 09168885539  - 06691010885

ایمیل :btcchangerir@gmail.com

 

دسترسی سریع

darbareh-paeen.png

درباره بيت چنجر

بیت چنجر، با داشتن تیم مجرب با 6 سال سابقه فعالیت در بازار ارزهایی دیجیتال و شناسایی نیازهای مشتریان، خریدی امن و سریع با تضمین پایین‌ترین قیمت برای شما فراهم می‌کند.