سوالی دارید ? مطرح بفرمایید
شنبه تا پنج شنبه : 9 الی 21
خرم آباد -چهارراه فرهنگ  پلاک 193 طبقه اول
0916-888-5539
066-91010885

قوانین سایت

قوانین سایت

پیگیری سفارش

پیگیری سفارشات توسط کاربر باید از بخش پیگیری انجام شود. جهت مشاهده سفارش در بخش پیگیری باید در حساب کاربری خودتان لاگین کنید. در صوریتکه عضو سایت نیستید، لینک پیگیری سفارش به ایمیل شما ارسال شده است. پیش از پرداخت هر سفارش لینک پیگیری که به ایمیل شما ارسال می شود را باید دریافت نمایید و مطمین شوید که به بخش پیگیری دسترسی دارید. در هرگونه راه ارتباطی دیگر مثل تلفن، ایمیل یا پیام رسان تلگرام صرفا روش استفاده از بخش پیگیری سفارشات آموزش داده می شود و پیگیری نهایی باید از بخش پیگیری انجام شود.

زمان انجام سفارش

در حال حاضر تمام سفارشات در سایت طی حداکثر 24 ساعت تکمیل می شوند. 24 ساعت حداکثر زمان است و در عمل سفارشات خودکار به صورت آنی و دیگر سفارشات نیز طی چند دقیقه تا چند ساعت تکمیل می شوند. هر چند در صورت زمان بر شدن سفارش تا 24 ساعت، لازم است که کاربر منتظر بماند و در بخش پیگیری صرفا موارد لازم را اعلام کند. در بخش های خرید، فروش و تبدیل در صورت انتخاب هر پول الکترونیک، مدت زمان پرداخت آن پول الکترونیک درج می شود و معمول است که در بازه زمانی درج شده سفارش انجام می شود.

پرداخت خودکار

برای مواردی که پرداخت پول الکترونیک به صورت خودکار انجام می شود، پس از پرداخت از سمت کاربر اطلاعات توسط سرور سایت از سرور درگاه مربوطه خوانده می شود و در صورت تایید پرداخت و تایید شرایط حساب کاربر برای انجام سفارش، درخواست پرداخت خودکار به سرور پول الکترونیک مربوطه ارسال می شود و پرداخت انجام خواهد شد.

پرداخت خودکار به گونه ای طراحی شده که بلافاصله بعد از پرداخت از سمت کاربر، پرداخت به حساب کاربر نیز انجام شود.

اما در پرداخت خودکار به صورت همزمان چندین سرور و وبسایت مختلف دخیل بوده و در صورت بروز ایراد و اختلال در هر کدام از آنها ممکن است ارسال خودکار با خطا مواجه شود. بروز خطا از سمت سرورها ممکن است رخ دهد و در این شرایط سفارش به صورت دستی بررسی و تکمیل خواهد شد.

زمان انجام دستی سفارشات در صورت بروز خطا در سیستم خودکار حداکثر 24 ساعت است.

24 ساعت حداکثر زمان بررسی دستی سفارشات است و در عمل طی چند دقیقه اکثر خطاها رفع می شود و پرداخت انجام خواهد شد. اما ممکن است این زمان تا 24 ساعت نیز طول بکشد.

جهت انجام سفارش در بخش خرید باید همنام بودن کارت بانکی کاربر و حساب کاربر در سایت از قبل تایید شده باشد. هرچند تایید کارت بانکی نیز در مواردی که نام کاربر در سیستم بانکی و سایت یکسان باشد ممکن است به صورت خودکار انجام شود.

زمان تکمیل سفارش توسط شخص ثالث

در برخی مواقع پس از تکمیل سفارش از سمت سایت نیاز به تکمیل از طرف بانک یا دیگر سرویس دهنده ها وجود دارد که این زمان نیز به زمان انجام سفارش افزوده می شود.

به عنوان مثال حواله پایا پس از ارسال از طرف سایت باید توسط بانک مبدا و مقصد تکمیل شود و این زمان در دست سایت نیست و صرفا حدود آن توسط سایت اطلاعرسانی خواهد شد.

زمان کانفرم شدن تراکنش در پولهای رمزگذاری شده نیز جزو زمان انجام سفارش محسوب نمی شود و با توجه به سرعت شبکه پول الکترونیک انجام خواهد شد. سایت صرفا توان تخصصی خود را استفاده خواهد کرد تا زمان کانفرم به حداقل مقدار ممکن کاهش یابد.

موارد تخصصی

کاربر لازم است اطلاعات کافی در خصوص پول الکترونیکی که با آن کار می کند داشته باشد. مواردی مانند درج شماره کیف پول صحیح یا شماره کارت و حساب بانکی صحیح برعهده کاربر است.

پس از تکمیل سفارش و واریز به حساب درج شده توسط کاربر امکان برگشت یا پیگیری، در هیچ پول الکترونیکی یا سیستم بانکی وجود ندارد. در واریز به حساب ارزهای رمزگذاری شده رفرنس به بلاک چین مربوطه در صورت خواست کاربر در اختیار وی قرار داده می شود. پس از ارایه رفرنس در بلاک چین به صورت هش یا لینک وظیفه سایت تمام است و نحوه کار با کیف پول یا دیگر موارد تماما برعهده کاربر است. کانفرم نیز ممکن است بسته به سرعت شبکه های مختلف زمان ببرد و زمان کانفرم در دست سایت یا برعهده سایت نیست.

مقوله پولهای الکترونیک بسیار پیچیده و تخصصی است و در مواردی که مشکلی به صورت تخصصی مورد بحث قرار گیرد نظر کارشناسی سایت در خصوص پولهای الکترونیک صحیح است و بر اساس آن اقدام خواهد شد.

خرید ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی یا به اختصار ووچر، به صورت خودکار از سایت پرفکت مانی ارسال می شود و همواره صحیح است. قبل از هرگونه استفاده از ووچر، می توانید موجودی آنرا در سایت پرفکت مانی در لینک زیر چک کنید. برای این منظور، باید حساب پرفکت مانی داشته باشید و در حساب خودتان لاگین باشید.

لینک چک کردن موجودی ووچر: https://perfectmoney.is/evoucher/activate.html

در صورتیکه کاربر در سایتی از ووچر استفاده کرد و سایت مورد نظر پس از استفاده از موجودی ووچر، به دلیل نقص فنی یا اسکم یا موارد دیگر اعلام کرد که ووچر موجودی ندارد، مسولیت پیگیری با خود کاربر است.

در صورتیکه سایتی به شما اعلام کرد که ووچر موجودی ندارد می توانید مجدد از لینکی که در بالا گفته شد، موجودی ووچر را چک کنید. اگر همچنان ووچر موجودی داشت می توانید مجدد با طی کردن مراحل صحیح در سایت مورد نظرتان از ووچر استفاده کنید. اگر ووچر موجودی نداشت نشان دهنده این است که سایت مورد نظر از ووچر استفاده کرده و باید خدمات مورد نظر را به شما ارایه دهد.

در مشکلات به وجود آمده در ووچر، می توانید به پشتیبانی پرفکت مانی تیکت ارسال نمایید. با اعلام شماره ووچر و کد وچر و بچ نامبر که در سفارش خرید برای شما ارسال می شوند، پشتیبان پرفکت مانی معمولا به شما اعلام می کند که ووچر به چه حسابی واریز شده است(البته در همه موارد ووچر به حساب همان سایتی که ووچر را در آن درج کردید واریز شده و سایت مورد نظر یا دارای نقص فنی است و باید از آنها پیگیری کنید یا شامل اسکم و کلاهبرداری می شود). ارسال تیکت به پشتیبان پرفکت مانی باید به زبان انگلیسی باشد.

لینک ارسال تیکت به پشتیبان پرفکت مانی: https://perfectmoney.is/message_create.html

قیمت

قیمتی که در بخش خرید و فروش و تبدیل سایت درج شده نهایی است و مطابق جزییات درج شده در همین بخشها سفارش انجام خواهد شد. در صورت عدم قبول قیمتهای درج شده کاربر باید از ثبت سفارش خودداری نماید.

موارد عمومی

قوانین درج شده ممکن است مورد بازبینی قرار گیرند و کاربر لازم است همواره آخرین شرایط و قوانین را پیش از هر گونه ثبت سفارش در سایت مطالعه و در صورت پذیرش آن اقدام به استفاده از بخشهای سایت نماید.

در زمان استفاده از هر بخش سایت نیز کاربر لازم است موارد درج شده در آن بخش را مطالعه و بر اساس آن اقدام نماید. در صورت استفاده از سایت بر خلاف موارد درج شده در بخش مربوطه مسولیت برعهده کاربر خواهد بود و تصحیح موارد طبق نظر پشتیبان سایت انجام خواهد شد

 

تماس با ما

آدرس : خرم آباد -چهارراه فرهنگ  پلاک 193 طبقه اول
تلفن : 09168885539  - 06691010885

ایمیل :btcchangerir@gmail.com

 

دسترسی سریع

darbareh-paeen.png

درباره بيت چنجر

بیت چنجر، با داشتن تیم مجرب با 6 سال سابقه فعالیت در بازار ارزهایی دیجیتال و شناسایی نیازهای مشتریان، خریدی امن و سریع با تضمین پایین‌ترین قیمت برای شما فراهم می‌کند.