سوالی دارید ? مطرح بفرمایید
شنبه تا پنج شنبه : 9 الی 21
خرم آباد -چهارراه فرهنگ  پلاک 193 طبقه اول
0916-888-5539
066-91010885

مقالات

حجم معاملات مبادله شده در پلاتفرم‌های مطمئن (P2P) کریپتوکارنسی در هند

حجم معاملات مبادله شده در پلاتفرم‌های مطمئن نظیر به نظیر (P2P) کریپتوکارنسی در هند به سرعت در حال افزایش است در حالی که بانک مرکزی کشور آن را ممنوع کرده است. مدیر عامل یک صرافی محلی کریپتو به خبرگزاری Bitcoin.com گفت "هندی‌ها به روش‌های شگفت‌انگیزی به P2P تمایل نشان می‌دهند." چندین صرافی دیگر که در همین فضا رقابت می‌کنند پاسخ مشابهی را از کاربران خود می‌بینند.

حجم مبادلات P2P به سرعت در حال افزایش است.

صرافی‌های کریپتوکارنسی در هند که سرویس‌های P2P ارائه می‌هند رشد سریعی را در حجم مبادلات تجربه می‌کنند در حالی که بانک مرکزی هند (RBI) کریپتوکارنسی را ممنوع کرده است. مدیرعامل تبادلات کریپتو هندی Wazirx، نیچال شتی (Nischal Shetty)، به خبرگزاری Bitcoin.com گفته است که "در بازار رو به نزول و بدون بانکداری، هندی‌ها تمایل زیادی به P2P نشان داده‌اند." Wazirx سرویس تبادل مطمئن P2P را در10 ژوئن راه‌اندازی کرد، یک هفته قبل از ممنوعیت آن از سمت بانک مرکزی.

بانک مرکزی هند موسسات مالی را از سرویس‌دهی به تجارت‌های کریپتو منع کرده است. با وجود به تاخیر انداختن پاسخگویی به اعتراضات به این ممنوعیت توسط دادگاه عالی، هندی‌ها روش‌های مخصوص به خود را برای حل مشکلات بانکی به کار گرفته‌اند مانند استفاده از مبادلات P2P و راه‌اندازی ATM کریپتوکارنسی.

شتی با Bitcoin.com چنین در میان گذاشته است:

P2P" برای Wazirx بسیار عالی کار می‌کند و به ما در افزایش حجم مبادلات کمک می‌کند. در واقع چند روز پیش برای اولین بار رکورد حجم مبادله شده 100 بیت‌کوین زده شد. ما از مرز 5 میلیون دلار در مبادلات P2P در 3 ماه اخیر که شروع به فعالیت کرده‌ایم، عبور کرده‌ایم." 

مبادلات نشان داده‌اند که در اواخر سپتامبر، نسبت به چند ماه پیش حجم مبادلات 35 درصد افزایش یافته است و به مرز حجم مبادله ماهیانه 50 بیت‌کوین رسیده است.

عرضه P2P اضافه

فرصت مبادله P2P مطمئن راهی محبوب برای تاجران در هند شده است. اخیرا صرافی کریپتو Instashift تحقیقی از کاربرانش به عمل آورده است و چنین مشخص گردیده که اکثریت بیش از 50 درصد پاسخ‌دهندگان تمایل به استفاده از سرویس P2P دارند. Instashift بیش از 80 کریپتو را ارائه می‌دهد. با جامعه‌ای با بیش از 900 عضو که از پلتفرم P2P استفاده می‌کنند به Bitcoin.com گفته است "ما در حدود 2 تا 5 میلیون INR (67985-27194 دلار) در هفته در هند ثبت می‌کنیم که این آمار در حال نزدیک شدن به کانادا و نیجریه است."

Coindcx به کاربرانش اجازه ‌می‌دهد که 80 نوع کریپتو مختلف را به روپیه هند تبدیل کنند. پلتفرم P2P Dcxinsta به کاربران اجازه می‌دهد کریپتوکارنسی را در کمتر از 60 ثانیه به وسیله INR از سایت صرافی خریداری نمایند. در سه‌شنبه Coindcx اعلام نمود که "دفتر سفارش باز INR" اکنون برای مبادله در صرافی در دسترس هستند بنابراین کاربران می‌توانند "سفارشات محدود برای مبادلات INR قرار دهند و با استفاده از کیف پول INR دفتر سفارش خود را ببینند."  

مدیرعامل Coindcx، سومیت گاپتا (Sumit Gupta)، به news.Bitcoin.com توضیح داده است که "حداقل مقدار خرید یا فروش برای هر کاربر حداقل 10 Rs (تقریبا 15 سنت) است." همچنین او اظهار کرده است "اکنون هر هندی می‌تواند در کریپتو سرمایه‌گذاری کند." او در مورد پلتفرم P2P افزوده است: 

"ما در حال حاضر از کاربران سفارش‌هایی با میانگین 10 برابر بیشتر نسبت به کاربران Dcxinsta می‌گیریم."

 

تماس با ما

آدرس : خرم آباد -چهارراه فرهنگ  پلاک 193 طبقه اول
تلفن : 09168885539  - 06691010885

ایمیل :btcchangerir@gmail.com

 

دسترسی سریع

darbareh-paeen.png

درباره بيت چنجر

بیت چنجر، با داشتن تیم مجرب با 6 سال سابقه فعالیت در بازار ارزهایی دیجیتال و شناسایی نیازهای مشتریان، خریدی امن و سریع با تضمین پایین‌ترین قیمت برای شما فراهم می‌کند.