سوالی دارید ? مطرح بفرمایید
شنبه تا پنج شنبه : 9 الی 21
خرم آباد -چهارراه فرهنگ  پلاک 193 طبقه اول
0916-888-5539
066-91010885

مقالات

امارات برای تقویت بازار سرمایه عرضه اولیه کوین را طراحی می‌کند: تنظیم کننده

در عرضه اولیه کوین (ICO) شرکت‌ها کریپتوکارنسی را به سرمایه‌گذارها صادر می‌کنند، به همان طریقی که آنها عرضه اولیه عمومی سهام را صادر می‌کنند

ریاست تنظیم‌کننده اوراق بهادار دوشنبه گفت: امارات متحده عربی قصد دارد عرضه اولیه کوین (ICO) را سال آینده به عنوان راه جدیدی برای افزایش پول شرکت‌ها آغاز کند.

در عرضه اولیه کوین (ICO) شرکت‌ها کریپتوکارنسی را به سرمایه‌گذارها صادر می‌کنند، به همان طریقی که آنها عرضه اولیه عمومی سهام را صادر می‌کنند.

عبید سیف‌الظبی در سمینار عنوان کرد: هیئت مدیره اوراق بهادار و کالا امارات (ESCA) ICO را مانند اوراق بهادار در نظر گرفته‌اند. به ازای هر طرحی که داریم باید تنظیم‌کننده‌ای تا نیمه اولیه سال 2019 داشته باشیم." 

در حال حاضر ESCA در حال آماده‌سازی پیش‌نویس تنظیم‌کننده برای ICO با کمک مشاوران بین‌المللی است و با بازار سهام ابوظبی و دبی برای توسعه پلتفرمی برای عرضه در حال همکاری است و جزئیات بیشتر در زمان آینده اعلام خواهد شد. 

هم‌زمانی بازار ضعیف سهام و قیمت پایین نفت در چند سال اخیر به طور عمیقی IPOها را در امارات و محدوده خلیج فارس محدود کرده است.

قانون جدید ممکن است تاثیر خود را در سال 2019 بگذارد و باعث تسهیل IPOها شود به نحوی که سرمایه‌دارها بخش اعظم و یا تمام سهام شرکت‌هایی را که تحت کنترل دارند بفروشند، ظبی افزود "وزارت اقتصاد این را به دفتر نخست وزیر نوشته و ما منتظر تصویب آن هستیم."  

طرح‌های اجرایی جدید از جمله وجود حداقل 20 درصدی زنان در ترکیب هیئت مدیره در شرکت‌های مشخص توسط ظبی ابراز شد.

 

تماس با ما

آدرس : خرم آباد -چهارراه فرهنگ  پلاک 193 طبقه اول
تلفن : 09168885539  - 06691010885

ایمیل :btcchangerir@gmail.com

 

دسترسی سریع

darbareh-paeen.png

درباره بيت چنجر

بیت چنجر، با داشتن تیم مجرب با 6 سال سابقه فعالیت در بازار ارزهایی دیجیتال و شناسایی نیازهای مشتریان، خریدی امن و سریع با تضمین پایین‌ترین قیمت برای شما فراهم می‌کند.