سوالی دارید ? مطرح بفرمایید
شنبه تا پنج شنبه : 9 الی 21
خرم آباد -چهارراه فرهنگ  پلاک 193 طبقه اول
0916-888-5539
066-91010885

مقالات

ادغام و تملک کریپتو در سال 2018 از 200 درصد فراتر خواهد رفت

CNBC روز 18 اکتبر گزارش داد طی آنچه که معاملات دیوانه‌وار در نظر گرفته می‌شود، فعالیت‌های ادغام و تملک (M & A) مرتبط به کریپتو و بلاک‌چین در سال 2018 بیش از 200 درصد افزایش یافته است.

در داده‌های گردآوری شده توسط  JMP برای PitchBook مکررا گزارش شده است مجموع تعداد معاملات ادغام و تملک تا انتهای سال از رقم 145 فراتر خواهد رفت در حالی که تا 15 اکتبر رقم 115 معامله ثبت شده است. 

داده‌ها طیف گسترده‌ای از معاملات ادغام و تملک را پوشش می‌دهد، از جمله سرمایه‌گذاری اکثریت و تملک جزیی و کامل. در حالی که اندازه معاملات ناشناخته است، گزارش JMP مبنی بر نسبتا کوچک بودن اکثر معاملات –کمتر از 100 میلیون دلار- و بین‌المللی بودن ماهیت آنها، به وسیله CNBC مورد تایید قرار گرفته است. 

بر اساس داده‌های CoinMarketCap، بالاترین میزان معاملات مربوط به بیت‌کوین است که حدود 53 درصد کمتر میزان مشابه آغاز سال است.

متقابلا، در سال 2017 در مجموع 47 معامله صورت گرفت که بیت‌کوین رکورد 20 هزار دلار را در دسامبر به ثبت رسانید. 

مدیر بلاک‌چین و بانکداری سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتالی JMP، ساتیا باجپای (Satya Bajpai)، در مصاحبه با CNBC اظهار کرد "زمستان کریپتو" فرصت مناسبی برای کسانی که تکنولوژی نوین، مالکیت و استعداد در فضای در حال ظهور را زیرنظر دارند، ارائه می‌کند.

باجپای پیشنهاد کرد رکود در بیت‌کوین باعث رکود گسترده در بازار می‌شود. "شما در حال تماشای ارزش نادرست دارایی‌ها هستید. حتی برای تجارت‌های بزرگ، ارزش معامله‌شده‌ها با بیت‌کوین مرتبط است، که می‌تواند فرصتی ایده‌ال برای شرکت‌های تجاری استراتژیک به وجود آورد. 

در ادامه باجپای نقطه اوج فعالیت معاملات را "مکان شتاب گرفتن" توصیف کرد، به گونه‌ای که سرعت بالای نوآوری‌ها در بخش‌های مختلف افراد را به سمت خرید به جای شروع از صفر سوق خواهد داد: 

مسیر M & A گران است، اما به سرعت به تکنولوژی و محصولات را از آن خود می‌کنید. این صنعت مانند تردمیل است –تنها راه ادامه دادن بر روی تردمیل دویدن پیوسته با ادامه دادن سرمایه‌گذاری در تکنولوژی‌ جدید است.

علاوه بر این M & A میان‌بری برای دسترسی به پایگاه یا جامعه موجود کاربران ارائه می‌کند، درک این که معاملات M & A ماندگارترین و سریع‌ترین راه رشد در این فضای جدید است.

با این وجود چالش‌های خاصی توسط بخش جدید مطرح شد. باجپای افزود: در طی عرضه اولیه کوین (ICO) tokenize incentives ، مالکیت یا سهام در پلتفرم در حال توسعه یا سرویس، موسسات سرمایه‌گذاری ممکن است به جای سرمایه‌گذاری در associated token ترجیح دهند که سهام معمول یک پروژه را خریداری نمایند.

دیگر مفسران دیدگاه مشابهی نسبت به بازار رو به نزول و فرصت مناسب موسسات برای ورود به این فضا داشته‌اند. سرمایه‌گذار خطرپذیر گری تان (Gary Tan) استدلال می‌کند که "زمستان کریپتو برای موسسات فوق‌العاده بلندمدت‌گرا مبتنی بر مدل ییل فرصت مناسبی است به قیمتی که خطرناک نیست ورود کنند."

 

تماس با ما

آدرس : خرم آباد -چهارراه فرهنگ  پلاک 193 طبقه اول
تلفن : 09168885539  - 06691010885

ایمیل :btcchangerir@gmail.com

 

دسترسی سریع

darbareh-paeen.png

درباره بيت چنجر

بیت چنجر، با داشتن تیم مجرب با 6 سال سابقه فعالیت در بازار ارزهایی دیجیتال و شناسایی نیازهای مشتریان، خریدی امن و سریع با تضمین پایین‌ترین قیمت برای شما فراهم می‌کند.